• emo.gr
  • Sport
  • Έγινε η κλήρωση του Προγράμματος της Β΄Εθνικής
Έγινε η κλήρωση του Προγράμματος της Β΄Εθνικής

Ο Τρίτωνας ξεκινά με Ένωση Ιλίου (εκτός), Παγκράτι (εντός) μετά πάει Πάτρα να συναντήσει τον Γλαύκο και την 4η αγωνιστική υποδέχεται την Πεντέλη.

Έγινε η κλήρωση του Νοτίου ομίλου της Β’ Εθνικής, με το πρωτάθλημα να κάνει τζάμπολ στις 7/10. Μικρή σημασία έχει μιας και όλοι θα παίξουν με όλους εντός και εκτός, αλλά ένα καλό ξεκίνημα δίνει ψυχολογία και περαιτέρω κίνητρο στις ομάδες

Ο Τρίτωνας ξεκινά με Ένωση Ιλίου (εκτός), Παγκράτι (εντός) μετά πάει Πάτρα να συναντήσει τον Γλαύκο και την 4η αγωνιστική υποδέχεται την Πεντέλη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα :

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018-2019 (1ος ΟΜΙΛΟΣ)

 

1η Αγωνιστική – 07/10/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

2η Αγωνιστική – 14/10/18
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

3η Αγωνιστική – 21/10/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

4η Αγωνιστική – 04/11/18
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

5η Αγωνιστική – 11/11/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

6η Αγωνιστική – 18/11/18
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

7η Αγωνιστική – 25/11/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

8η Αγωνιστική – 02/12/18
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

9η Αγωνιστική – 09/12/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

10η Αγωνιστική – 16/12/18
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

11η Αγωνιστική – 23/12/18
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 05/01/19
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

13η Αγωνιστική – 13/01/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

14η Αγωνιστική – 20/01/19
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

15η Αγωνιστική – 27/01/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

16η Αγωνιστική – 03/02/19
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

17η Αγωνιστική – 10/02/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

18η Αγωνιστική – 17/02/19
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

19η Αγωνιστική – 24/02/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

20η Αγωνιστική – 03/03/19
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ

21η Αγωνιστική – 09/03/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

22η Αγωνιστική – 17/03/19
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ

23η Αγωνιστική – 24/03/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

24η Αγωνιστική – 31/03/19
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ

25η Αγωνιστική – 07/04/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

26η Αγωνιστική – 14/04/19
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

27η Αγωνιστική – 21/04/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

28η Αγωνιστική – 05/05/19
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ

29η Αγωνιστική – 12/05/19
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

30η Αγωνιστική – 19/05/19
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ


#emo attacks
  • Ο Αττίλας μπήκε στην Κύπρο με αμερικάνο νταβατζή, Ταγίπ!
  • “Αναστήθηκε με Λάζαρο” θα είναι ο πρωτότυπος τίτλος που θα διαβάσουμε πολλές φορές
  • Επί κοντώ και επί δύο: ημέρα δόξας για Στεφανίδη-Κυριακοπούλου
  • Πιστοποιητικά λαϊκότητας & ελευθεροστομίας: παπάγια, παπαριά, (δεν σου κάνει την ) άγια
  • Τα ύστερα του κόσμου: αντίποινα του ξανθού γένους προς τη χώρα του ανθού
  • Για μια ρώγα από …ταφύλι έπεσαν (παραιτήθηκαν) 8 σπουργίτες και τσακώνονταν οι φίλοι … τσίρι τίρι τσίρι τρό!