• Sport
  • Περνάνε Παρί και Λίβερπουλ
Περνάνε Παρί και Λίβερπουλ

Το Ατλέτικο-Λίβερπουλ θα είναι ένα ματς που θα κριθεί στον ρυθμό

Μεγάλα ματς σήμερα στο Champions, με τους γηπεδούχους που είναι και τα μεγάλα ονόματα να θέλουν να ανατρέψουν τα σκορ των πρώτων αγώνων.

Η Παρί θέλει νίκη κόντρα στην Ντόρτμουντ για να παρακάμψει το 2-1 του πρώτου αγώνα και είναι ικανή να το πράξει, ακόμη και στην παράταση.

Το Ατλέτικο-Λίβερπουλ θα είναι ένα ματς που θα κριθεί στον ρυθμό. Οι Ισπανοί θα πάνε για κατενάτσιο για να υπερασπιστούν το 1-0, οι  Άγγλοι όμως με την ποιότητά τους είναι πιθανό να καταφέρουν μέσα στο γήπεδό τους να επιβάλλουν το γνωστό επιθετικό τους παιχνίδι, ενδεχομένως εμφατικά.

• Παραπατώντας (πρώην Παπανώτας) στο Ευρωσυριζοψηφοδέλτιο
  • Παράταση στις φορολογικές δηλώσεις πριν ξεκινήσουν καν: όλα θα κριθούν στα πέναλτι (πρόστιμα)